Opcje przeglądania

Środki ochrony osobistej, kasety opakowania COVID-19 - sklep

Sprawdź również:

Bezpieczeństwo i higiena w czasie COVID-19

FARTUCH FOLIOWY PŁASZCZOWY

FARTUCH FOLIOWY PŁASZCZOWY
FARTUCH FOLIOWY PŁASZCZOWY
Cena: 1,80 zł (netto: 1,46 zł )
szt.

MASECZKA FPP2 KN95 - (10szt./opak.)

MASECZKA FPP2 KN95 - (10szt./opak.)
MASECZKA FPP2 KN95 - (10szt./opak.)
Cena: 30,10 zł (netto: 24,47 zł )
opak

PŁYN D/DEZYN. TENZI GRAN QAT GT (5L) - (1szt./opak.)

PŁYN D/DEZYN. TENZI GRAN QAT GT (5L) - (1szt./opak.)
PŁYN D/DEZYN. TENZI GRAN QAT GT (5L) - (1szt./opak.)
Cena: 29,91 zł (netto: 24,32 zł )
( 1 litr = 5,98 zł )
opak

Środki ochrony COVID 

Środki ochrony COVID to elementy ochrony osobistej, które zwiększają poziom bezpieczeństwa i higieny w trakcie pracy w gastronomii i sklepach. W naszej ofercie środków ochrony COVID znajdziesz: fartuch foliowy płaszczowy, maseczkę, przyłbicę, mieszadełko, mydło i płyn do dezynfekcji, rękawice, łyżkę i serwetkę w zestawie, a także szereg różnych pojemników na żywność. 

Środki do higieny i ochrony osobistej dla gastronomii 

W gastronomii niezbędne jest zachowanie ostrożności, żeby mieć pewność, że dostarczane do klientów produkty są w pełni chronione przed wirusami i bakteriami. Środki ochrony COVID takie jak maseczki, przyłbice i rękawice pomogą Ci utrzymać higienę pracy przez cały dzień oraz dbać o bezpieczeństwo wszystkich osób z Twojego otoczenia.  

Środki do higieny i ochrony osobistej – cena i hurtownia 

Oprócz komfortowych maseczek, przyłbic oraz rękawic, warto zaopatrzyć się także w mydła i płyny do dezynfekcji. Pomogą one utrzymać czystość i zadbać o perfekcyjne odkażenie miejsca pracy. Cena środki do higieny i ochrony osobistej jest atrakcyjna, szczególnie w przypadku zamówień hurtowych. Oferujemy ciekawe promocje, a więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej 

Środki do higieny osobistej i ochrony osobistej – zajrzyj do naszego sklepu 

Nasze środki nie powodują podrażnienia ani wysuszenia skóry. Mydła i inne środki do higieny i ochrony osobistej są przebadane dermatologicznie. Mają krótki czas reakcji (sześćdziesiąt sekund), który pozwala na trzykrotne namydlenie i spłukanie rąk. Wszystkie środki ochrony COVID znajdują się w naszej ofercie sklepu 

Higiena i bezpieczeństwo w gastronomii 

Kluczowym elementem w branży w obecnych czasach jest zabezpieczenie żywności przed patogenami takimi jak czynniki bakteriobójcze i wirusy. W ofercie znajdziesz pudełka z kilkoma przegródkami oraz pojemniki na przykład na zupę. Masz do wyboru takie środki ochrony COVID jak opakowania biodegradowalne, wykonane z trzciny cukrowej oraz opakowania z polipropylenu, w których możesz serwować dania gorące. 

Pojemniki do dań na wynos dla gastronomii – ekologiczne i polipropylenowe 

Środki do higieny i ochrony osobistej dla gastronomii w naszej ofercie to wspomniane różne rodzaje pojemników. Pudełka z polipropylenu (PP) są dostępne w wielu kształtach i pojemnościach, które pozwalają na dopasowanie do dań w serwisie na wynos. Pojemniki z cukru trzcinowego (bagasse) są w pełni biodegradowalne. Nadają się do przechowywania dań na ciepło i na zimno. Jest też możliwa opcja zamówienia dedykowanych opakowań. 

Środki do higieny i ochrony osobistej – dlaczego to tak ważne? 

W świetle wciąż trwającej pandemii COVID, dbałość o sterylność to nie tylko element etycznego działania firmy, utrzymywania zdrowia, dobrego wizerunku, ale także empatii wobec kontrahentów. Zapewnienie środków ochrony przed COVID pozwala na komfort pracy i spokój, który zapewniasz pracownikom oraz klientom. 

Środki do higieny i ochrony osobistej dla gastronomii i nie tylko 

Produkty są bezpieczne i można je stosować w gastronomii, służbie zdrowia i wszędzie tam, gdzie ochrona bakteriobójcza i wirusobójcza jest kluczowa. Środki higieny osobistej można stosować również w domu, zabezpieczając domowników i wszystkich gości przed patogenami. 

Środki ochrony COVID – jak kupić? 

Zadbaj o bezpieczeństwo, termoizolację i higienę pracy dzięki opakowaniom szytym na miarę. Pomożemy Ci też wybrać pożądane pudełka i dopasować je do rodzaju serwowanych dań. Nie zapomnij o rękawiczkach, maseczce lub przyłbicy. Zamów produkty w naszym sklepie internetowym. Kup środki ochrony COVID. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium