O Firmie

Tedmark, to firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem w kompleksowej sprzedaży opakowań. Jesteśmy liderem w branży, obsługujemy 80% stacji paliwowych w Polsce oraz wiele innych sektorów, takich jak restauracje, kawiarnie, piekarnie, firmy eventowe, producenci żywności i napojów. Nasza oferta opiera się na współpracy z klientami i dostarczaniu innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań opakowaniowych. Nie tylko oferujemy produkty, ale również dzielimy się wiedzą i sugestiami, aby ułatwić codzienną pracę naszych klientów.

Nasza Misja

Tedmark łączy tradycję z nowoczesnością, a nasza wiedza skoncentrowana jest na sektorze HoReCa. Interesujemy się nie tylko produktem, ale jego całym cyklem życia, w tym kwestią recyclingu i wpływu na środowisko. Zrównoważony rozwój to dla nas priorytet, dlatego doradzamy i działamy z myślą o ochronie środowiska.

Dysponujemy nowoczesnym systemem magazynowym i jesteśmy gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów. Produkty, które oferujemy spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2015 oraz HACCP.

Jak działa TedMark

Jakość

Wszystkie nasze działy pracują zgodnie z wyznaczonymi standardami jakości i dbałością o klienta. Naszym obowiązkiem jest zagwarantowanie naszym klientom, że mogą kupować nasze produkty z czystym sumieniem. Pracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, których corocznie poddajemy audytom oraz kwalifikacji. Zapewniamy sprawdzone produkty, które są bezpieczne i zgodne z przepisami norm jakości.

Działamy zgodnie z system zarządzania jakością
 ISO 9001:2015 oraz HACCP.

Elastyczne warunki dostaw

Nasza firma 14 lat temu wdrożyła system elektronicznej kompletacji przesyłek, by móc jak najszybciej realizować dostawy do naszych klientów. Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszej pracy, szybkości działania i zapewnienia wysokiej jakości produktów jak i dostaw. Dzięki wykorzystaniu własnych samochodów dostawczych, a także wysoko rozwiniętej współpracy z przewoźnikami kurierskimi nasze produkty docierają do klientów tak szybko jak to możliwe.

Ludzie w Tedmark

Nasz zespół to 35 pełnych zaangażowania pracowników. Nasza siedziba i centrum logistyczne znajdują się w Szczecinie. Rozwijamy się, dzięki czemu nasi pracownicy mają możliwość rozwoju razem z nami. Zwracamy uwagę na osobę i jej możliwości. Wszyscy pracownicy mają takie same prawa, obowiązki i możliwości. Dbamy o tolerancyjne środowisko pracy wolne od dyskryminacji. Patrzymy na jednostkę, by dopiero później móc dostrzec grupę.

Tedmark w liczbach
30 lat na rynku
30
lat na rynku
wysyłka w 48h
24 h
wysyłka w
nowoczesny magazyn
20 000 m3
nowoczesny magazyn
1 000 zamówień dziennie
1 000
zamówień dziennie
300 zł darmowa wysyłka od
300 zł
darmowa wysyłka od