WYSYŁKA W TEDMARK
 

Wszystkie zamówienia powyżej 300zł netto - dostawa gratis!
 

Koszt wysyłki przesyłek krajowych

Dostawa w tedmark.pl, wybierz najlepszą dla siebie opcje

 


 

InPost Paczkomaty

Nasza firma realizuje wysyłkę towarów do paczkomatów InPost. Zamówienia mogą mieć maksymalny wymiar paczki 41 x 38 x 64 cm. Wszystkie większe gabaryty będą wysyłane z pomocą InPost Kurier lub innym.


 

Dostawa kurierem

Zamówienia zrealizowane w naszym sklepie dostarczane są za pośrednictwem sprawdzonych i zaufanych firm kurierskich takich jak: InPost, DPD, Geis oraz transportem własnym firmy Tedmark. Wszystkie wysyłane przez nas paczki są profesjonalnie pakowane. Odbierając paczkę  prosimy zwrócić uwagę czy paczka nie jest naruszona oraz czy paczka nie nosi śladów uszkodzenia. W przypadku wątpliwości co do stanu przesyłki kurierskiej mogą ją Państwo otworzyć komisyjnie razem z kurierem. Prosimy sporządzić wtedy protokół otwarcia przesyłki.


 

Odbiór osobisty

Odbiór realizowany jest za pomocą numeru zamówienia lub faktury w magazynie firmy  od poniedziałku do piątku godz. 08:00 - 16:00.

Punkt odbioru paczek - Tedmark Magazyn - Stobno 74, 72-002 Dołuje (hala Elbaco).

 

 


Przypominamy, że w ciągu 14 dni od momentu otrzymania towaru mają państwo prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Więcej informacji o odsiąpieniu o od umowy zawartej na odległość znajdą państwo w  regulaminie.