Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Rolki kasowe termiczne to symbol obrotu!

Z rolką na paragony to jest tak, że wydaje się nie mieć końca, a potem... oczywiście się kończy. Rolki kasowe termiczne to gwarancja działania lokalu. Brzmi poważnie? Wydawanie paragonów jest obowiązkowe niezależnie od tego, czy Klient je przyjmuje, bo bez tej czynności nie można przeprowadzić sprzedaży. W tej sytuacji sprawa jest prosta: koniec rolki w kasie fiskalnej to właściwie koniec obrotu. Do takiej sytuacji nie wolno dopuścić, ale na szczęście w naszym sklepie można zaopatrzyć się w poważny zapas w rozsądnej cenie.

Rolki kasowe termiczne w różnych wymiarach

W zależności od modelu terminalu, rolki kasowe termiczne powinny mieć różne wymiary. W naszej ofercie znajdziesz rolki o wymiarach: 28x30, 49x30, 57x100, 57x15, 57x20, 57x30, 57x40, 57x80, 80x30, 80x50, 80x80. Dostępne w pakietach w różnej liczbie sztuk (od 3 do 10). Wszystkie rolki kasowe termiczne w naszej ofercie występują w podobnej, wysokiej jakości.

Rolki kasowe termiczne - sklep internetowy

Jeśli chodzi o rolki kasowe termiczne, cena za to, że w środku dnia nie staniemy przed pytaniem "co teraz?", kiedy się skończą, jest raczej niewielka. To produkt, którego właściwie nigdy nie powinno być za dużo - w końcu liczysz na wielu klientów, prawda? Rolki kasowe termiczne świetnie sprawdzają się jako swoisty dodatek do zamówienia. Jeśli przybyłeś tutaj w innym celu, ale nie spełniasz jeszcze minimum kosztów zamówienia, to wśród akcesoriów gastronomicznych z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium