O firmie

Tedmark - Oferta

Wspomagamy naszych klientów by odnosili sukcesy w swojej działalności.

Poprzez obserwację rynku i analizę potrzeb naszych dotychczasowych i potencjalnych klientów, zarówno małych i dużych, i realizujemy wizje naszych klientów w zakresie systemowych rozwiązań serwisu w punktach gastronomicznych o charakterze działających w wielu branżach, rozwijamy nowe idee i wdrażamy koncepcje efektywnej gospodarki opakowaniami. Proponujemy rozwiązania dla: restauracji, kawiarni, kafejek a także cukierni, piekarni czy sklepów, zapewniając dostawy wysokiej jakości produktów "just in time".

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi zakładami przemysłu spożywczego i przetwórczego pozwala nam także skutecznie wspomagać potrzeby klientów i ich odbiorców w dziedzinie nowoczesnych sposobów pakowania.

Różnorodność wysokiej jakości produktów produkowanych ze sprawdzonych surowców oraz chęć wspomagania klientów odpowiednimi dla nich rozwiązaniami motywuje nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia by zapewniać profesjonalną obsługę. Służymy pomocą przy doborze opakowań, tacek,  kartonów, akcesoriów i maszyn, tak by spełniały potrzeby naszych klientów i podnosiły efektywność oraz jakość obsługi klientów finalnych.

Tworząc ofertę staramy się osiągać innowacyjność rozwiązań i doskonałość w logistycznej obsłudze zamówień. Oferując zaawansowane technologie drukowania zapewniamy zgodną szatę graficzną na różnych produktach opakowaniowych budując markę klienta wśród konsumentów. Proponowane rozwiązania pozwalają na uatrakcyjnienie produktów przyczyniając się do sprzedaży naszych klientów.

 


 

Jakość

Działamy zgodnie z system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz BRC Storage and Distribution.

 

ISO Certyfikat PL  Certyfikat ISO EN

 


 

Historia Tedmark

Firma TEDMARK PHU (Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe) istnieje od 1991 roku i działa na rynku opakowań, maszyn, materiałów pakujących oraz urządzeń i materiałów do utrzymania higieny. W roku 2002 TEDMARK PHU zmieniła formę prawną na TEDMARK Sp. z o.o..

Podstawowym zakresem działalności firmy TEDMARK od początku działalności jest dostawa dedykowanych opakowań dla punktów gastronomicznych o charakterze kawiarni, punktów szybkiej obsługi, cukierni, piekarni i restauracji. W ofercie firmy są opakowania do świeżej żywności, opakowania dla punktów handlowych, akcesoria gastronomiczne, artykuły higieniczne oraz maszyny i akcesoria pakujące a także dodatki spożywcze jak porcjowany cukier, słodzik, miód, syropy smakowe itp.

Ważną gałęzią działalności firmy jest doradztwo przy doborze opakowań, tak by oferowane produkty spełniały najlepiej potrzeby klientów i podnosiły efektywność oraz jakość obsługi klientów finalnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium