ŁYŻKA DREWNIANA 160mm (2789)

ŁYŻKA DREWNIANA 160mm (2789)
ŁYŻKA DREWNIANA 160mm (2789)
Cena: 123,00 zł (netto: 100,00 zł )
1000 szt

Sztućce i słomki ekologiczne

Plastikowe widelce i łyżki, czy łyżeczki do gorących napojów, od lat kojarzą się nam z doraźnością i od lat szybko lądują w koszach na śmieci, całe lub połamane, dokładając coś od siebie globalnemu problemowi z plastikiem. Tymczasem sztućce i słomki ekologiczne, jak sama nazwa wskazuje, to świetne, biodegradowalne zamienniki sztucznych odpowiedników. Słomki papierowe wykonane są z trzech warstw ekologicznego papieru, który pochodzi z legalnych i bezpiecznych źródeł, spełniających wymogi standardu PEFC (świadczy o zrównoważonej i odpowiedzialnej gospodarce zasobami leśnymi).

Sztućce i słomki ekologiczne - sklep internetowy

W naszej ofercie znajdziesz słomki ekologiczne różnego rodzaju, jednak szczególną uwagę warto zwrócić na te pakowane oddzielnie. W dobie pandemii o bezpieczeństwo Klientów dba się na każdym kroku, więc słomki odizolowane od świata cienką papierową powłoką, gwarantują nam, że po rozpakowaniu będą całkowicie zdatne i bezpieczne do użycia. Oferujemy również słomki papierowe w kartonie, który jest wygodnym podajnikiem i zajmuje niewiele miejsca, co może świetnie sprawdzić się w foodtruckach czy mniejszych lokalach gastronomicznych, np. w barach.

Słomki ekologiczne jednorazowe dla gastronomii

Słomki papierowe są bezpieczne, sterylne, a co równie istotne - wytrzymalsze niż ich plastikowe odpowiedniki, więc istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że połamią się np. przy transporcie. Świetnie spełniają swoją rolę, będąc całkowicie korzystnym rozwiązaniem dla środowiska.

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium