Opcje przeglądania

Opakowania na kanapki najwyższej jakości!

Jeśli chodzi o opakowania do kanapek, burgerów czy wrapów, to nie zamierzamy być skromni - nasza oferta mówi sama za siebie! Szczególną dumą napawają nas ekologiczne opakowania na kanapki, jednak ogółem możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie zapewnić naprawdę dużą różnorodność wysokiej jakości pudełek. Zwłaszcza, że opakowania mogą być personalizowane z myślą o Twoim lokalu!

Sklep internetowy - opakowania do burgerów, kanapek i wrapów

Ekologiczne opakowania do wrapów, burgerów i kanapek z racji swojego przeznaczenia i materiału z którego są wykonane, są przeznaczone do jednorazowego użytku. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w kojarzące się ze szkolnymi czasami plastikowe, wielorazowe opakowanie na kanapki, skorzystaj z dostępnych u nas pojemników plastikowych. Sugerujemy jednak wybór ekologicznych opakowań na kanapki – mamy w tym temacie dużo do powiedzenia i chętnie zaproponujemy dobre rozwiązanie. Jeśli jednak chcesz zaopatrzyć swoją gastronomię w ekologiczne opakowania na kanapki, to jesteśmy otwarci i mamy w tym temacie co nieco do powiedzenia. ;)

Opakowania do burgerów - hurtownia na Twoją kieszeń!

Wychodzimy naprzeciw małym i lokalnym gastronomiom, więc zamówienia w naszym sklepie nie muszą opiewać na astronomiczne sumy. Spokojnie pomożemy Ci zapewnić odpowiedni zapas opakowań wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Jeśli chodzi o opakowania do burgerów, sklep Tedmark oferuje kilka ich rodzajów zróżnicowanych pod względem wykonania, parametrów i specyfiki. Tak samo rzecz się ma z pozostałymi opakowaniami, które wchodzą w skład naszego asortymentu. Swoją drogą nie jest wykluczone, że nasze pudełko do burgera czy wrapa już kiedyś miałeś w dłoniach i nawet o tym nie wiedziałeś!

Sprawdź również:

Ekologiczne opakowania do kanapek, burgerów, wrapów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium