Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
Promocja

Opakowania cukiernicze

Zamawianie wypieków na uroczyste okazje to stary i dosyć powszechny zwyczaj. Odebranie tortu z cukierni, który jest zapakowany w tekturowe pudełko przewiązane jutowym sznurkiem, jest już w pewnym sensie symboliczne samo w sobie. Torty, ciasta czy nawet lody na wynos - to wszystko może zostać zapakowane w estetyczne i sprzyjające środowisku opakowania, które dzięki estetycznemu wyglądowi, podniosą walor wizualny całego słodkiego pakunku. W naszej ofercie znajdziesz kartony na różnego rodzaju wypieki o różnych wymiarach. Część modeli posiada wygodną "rączką", dzięki której można poręcznie transportować słodki wypiek, jak również utrzymywać go w stabilnej pozycji.

Opakowania cukiernicze, które mówią same za siebie

Albo za Ciebie, zależy, jak na to spojrzeć! Opakowania cukiernicze, które znajdziesz w naszej ofercie mogą być personalizowane z myślą o Twojej działalności! Logo Twojej cukierni, numer kontaktowy i adres? Dlaczego nie! A może jakiś inny wzór? Jesteśmy otwarci. Opakowanie cukiernicze może pełnić rolę elementu wzmacniającego całe wrażenie estetyczne związane z całym przedsięwzięciem, jakim są np. urodziny. Eko opakowania to przyszłość branży gastronomicznej.

Opakowania dla cukierwnictwa - sklep internetowy

W ofercie naszej hurtowni opakowań dla gastronomii znajdziesz wysokiej jakości opakowania z naturalnych tworzyw, które nie są szkodliwe dla środowiska, jak również przyjemne w odbiorze dla konsumenta. Są również lekkie, poręczne i wygodne do składowania, a jako że będziesz potrzebować ich prawdopodobnie sporo, jest to niebagatelna zaleta.

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium