Opcje przeglądania
Kategorie
Dostępność
Nowość
Promocja

Kubki papierowe ekologiczne są funkcjonalne i estetyczne

Plastik kojarzy się nam raczej z chłodnym lub obojętnym podejściem, drewno z kolei przywodzi na myśl ciepło i spokój. Ekologiczne kubki są co prawda z papieru, a nie z drewna, jednak naturalne tworzywo wywołuje podobne skojarzenia, dzięki czemu pozostawiają lepsze wrażenie w konsumentach. Do tego są naprawdę użyteczne, bo w przeciwieństwie do swoich plastikowych odpowiedników, są zwyczajnie bardziej sztywne i wytrzymałe.

Ekologiczne kubki papierowe o różnej pojemności

W ofercie naszej hurtowni opakowań dla gastronomii możesz znaleźć ekologiczne kubki papierowe o pojemnościach: 200ml, 250ml, 300ml i 400ml. Idealne dla wielbicieli bardzo dużych kaw czy... herbat. Żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszego Klienta, tak naprawdę musimy wyjść naprzeciw oczekiwaniom... jego Klientów, bo docelowo to właśnie oni będą korzystać z oferowanych przez nas produktów. Ekologiczne kubki papierowe mogą zyskać również pomyślany z myślą o Twoim biznesie nadruk. Znajdzie się tam np. logo czy adres Twojego lokalu. Nie mówiąc już o tym, że na papierowych kubkach można po prostu pisać, więc z łatwością oznaczysz, czy jest zamówienie.

Bezpieczne i ekologiczne kubki papierowe - najlepsza cena

Ekologiczne kubki papierowe mogą być podawane Klientom przy odbieraniu zamówienia bądź za pomocą dyspenserów. To drugie rozwiązanie ogranicza kontakt międzyludzki, co może okazać się mile widziane w dobie pandemii. Dyspensery, dzięki wymiennym gumowym zakończeniom (S, M, L, XL), mogą być kompatybilne z kubkami o określonej pojemności. Zobacz również: kubki jednorazowe.

Sprawdź również:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium