Dyspenser gastronomiczny oraz przybory - najlepsza cena

Dyspensery oraz akcesoria gastronomiczne

CHOCHLA METAL. 0,15L/27cm

CHOCHLA METAL. 0,15L/27cm
CHOCHLA METAL. 0,15L/27cm
Cena: 13,00 zł (netto: 10,57 zł )
szt.

CHOCHLA METAL. 0,20L/28cm

CHOCHLA METAL. 0,20L/28cm
CHOCHLA METAL. 0,20L/28cm
Cena: 15,12 zł (netto: 12,29 zł )
szt.

Dyspenser oraz akcesoria gastronomiczne do każdego lokalu

Dyspensery do kubków, nakrywek czy serwetek to częsty element wystroju wielu barów szybkiej obsługi, choć oczywiście nie tylko. Zapewniają szybki dostęp do potrzebnych przedmiotów, a my zapewniamy dostęp do nich samych, bo w naszej ofercie znajdziesz dyspensery, jak również elementy potrzebne do ich serwisowania. Jak sama nazwa kategorii wskazuje, znajdziesz tutaj również akcesoria gastronomiczne. Tych jest cały wachlarz: od cenówek i tabliczek metalowych, na których umieszczane są nazwy produktów, przez chochle i deski do krojenia, po folię aluminiową czy folię do zgrzewu. Pojemniki na posypkę i łopatki do ciast też się znajdą, podobnie jak szczypce, sznurek jutowy czy stojaki z pleksi.

Sklep internetowy - dyspensery oraz akcesoria gastronomiczne

Wiemy, że asortyment jest szeroki, więc jeśli szukasz konkretnego produktu, to po lewej podzieliliśmy kategorię "Dyspensery oraz akcesoria gastronomiczne" na jej poszczególne części. Jak widać, termiczne rolki kasowe też można u nas kupić. Wychodzimy z założenia, że po zakupach u nas, Twój lokal gastronomiczny będzie w pełni wyposażony we wszelkie niezbędne przedmioty, więc zachęcamy do przeglądania oferty.

Dyspensery oraz akcesoria gastronomiczne wysokiej jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty dla gastronomii cechują się wysoką jakością i funkcjonalnością. Dbamy również o zachowanie atrakcyjnych i konkurencyjnych cen. Zwłaszcza, że minimum kosztów zamówienia to tylko 300 złotych, więc nie trzeba zamawiać w ilościach hurtowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium