Serwetki papierowe


Serwetki papierowe powinny znaleźć się w każdym lokalu gastronomicznym i nie tylko. Świetnie sprawdzają się do dekoracji i nakrycia stołu na przyjęcia, czy innego rodzaju okoliczności. To jednak niejedyne zastosowanie serwetek papierowych. Nadają się również do szybkiego przecierania zabrudzonych powierzchni czy części ciała. Dzięki temu są niezwykle przydatne na wszystkich piknikach, grillach czy w trakcie jedzenia na mieście.

 

 

brązowa papierowa serwetka biała papierowa serwetka papierowa serwetka w kratę czarna papierowa serwetka

 


Hurtownia gastronomiczna Tedmark – serwetki o szerokim zastosowaniu


Serwetki papierowe to niezwykle uniwersalne produkty. W ofercie sklepu Tedmark znaleźć można zarówno zwykłe serwetki gastronomiczne,   zapewniające zwiększoną higienę podczas posiłków, jak i te z dekoracyjnymi aplikacjami. Sklep Tedmark oferuje serwetki papierowe ozdobne różnego rodzaju. Te z kolei znakomicie nadają się do przystrajania stołów na przyjęcia i różne ważne okoliczności. Dzięki nim można uświetnić każdą imprezę. 
Sklep gastronomiczny Tedmark to miejsce, w którym można znaleźć naprawdę bogaty i zróżnicowany asortyment. Kolorowe i pełne wzorów – takie papierowe serwetki to idealny dodatek na stoły przygotowane z myślą o imprezach dla najmłodszych. Dla dorosłych w ofercie Tedmark znajdują się natomiast serwetki papierowe w bardziej stonowanych odsłonach, z subtelnymi aplikacjami.  


Hurtownia serwetek papierowych Tedmark – produkty o najlepszej jakości


Sklep Tedmark oferuje papierowe serwetki ozdobne różnego typu. Niska cena, duży wybór i różnorodne wzory – właśnie te cechy wyróżniają naszą ofertę na rynku. Oprócz serwetek papierowych w Tedmark znaleźć można również  opakowania cukiernicze czy pojemniki na desery . Hurt serwetek ze sklepu Tedmark jest niezwykle opłacalny, a jakość produktów zaskakuje każdego klienta.


Oferowane serwetki wykonane są z materiałów ekologicznych, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Do tego zostały przystosowane do kontaktu z żywnością i są bezpieczne dla zdrowia. Produkty te znakomicie sprawdzają się na co dzień i od święta. Jeśli potrzebujesz niezawodnych i atrakcyjnych wizualnie serwetek, na pewno znajdziesz je w Tedmark!